جلسه نیاز سنجی سلامت جامعه در شهرستان جم برگزار شد

26 خرداد 1403

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم  با توجه به ضرورت انجام نیازسنجی آموزشی در واحدهای بهداشتی تابعه شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم به منظور تعیین اولویت های بهداشتی و مداخلات آموزشی و اجرایی لازم جهت برطرف کردن مشکلات بهداشتی در شهرستان جم ، واحد آموزش و ارتقای سلامت با همکاری مرکز جامع سلامت امیرالمومنین اقدام به برگزاری جلسه نیازسنجی آموزشی در سالن کنفرانس ستاد شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم نمود .

این جلسه در روز سه شنبه 22/3/1403 با حضور  رئیس و معاون شبکه ، کارشناسان ، دهیاران ، اعضا شورای روستایی ، مدیران مدارس ومعتمدین محل بخش مرکزی جم تشکیل شد .
در ابتدا مهندس احمد قاسمی رئیس محترم شبکه ضمن خیر مقدم به حضار با توجه به اهمیت بحث بیماری های منتقله از طریق پشه آئدس در این خصوص توضیحاتی بیان نمود.
در ادامه ی این جلسه محمد آسیم مسئول بیماری های واگیر و مهندس مجید ابراهیمی مسئول بهداشت محیط آموزش های تکمیلی را ارائه دادند.
سپس  سرکار خانم مهرزاده مسئول آموزش و ارتقای سلامت شبکه ضمن تقدیر و تشکر از اعضای تیم نیازسنجی جهت پیگیری صورت گرفته آنان در دو سال گذشته ، در خصوص اهداف نیازسنجی و اهمیت انجام آن در واحدهای بهداشتی تابعه و شناسایی اولویت ها جهت بر طرف کردن مشکلات بهداشتی برای دو سال آینده و راه کارهای مرتبط ، مطالبی بیان کرد


کلمات کلیدی:
سلامت     نیاز.سنجی     شورا    

تاریخ بروز رسانی:   26 خرداد 1403

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >