رییس شبکه بهداشت و درمان جم:
نگاه مثبت پالایشگاه فجر جم به حوزه سلامت / توجه به حوزه بهداشت از هزینه های درمان می کاهد

14 ارديبهشت 1402
رییس شبکه بهداشت و درمان جم در نشست با مدیرعامل پالایشگاه فجر جم مطرح کرد: پالایشگاه فجر جم در حوزه مسئولیت های اجتماعی همواره نگاه مثبتی به حوزه سلامت شهرستان جم داشته است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جم، احمد قاسمی به مناسبت هفته سلامت و در دیدار با مدیرعامل پالایشگاه گاز فجر جم اظهار داشت: پالایشگاه فجر جم در حوزه مسئولیت های اجتماعی همواره توجه به حوزه سلامت شهرستان داشته است.

قاسمی با اشاره به مساعدت های پالایشگاه فجر در حوزه بهداشت شهرستان جم افزود: اهدای دستگاه دی سی شوک و برخی از اقلام آزمایشگاهی و تجهیزاتی به مرکز امام سجاد(ع) ریز بخشی از اقدامات حمایتی پالایشگاه فجر به حوزه بهداشت می باشد.

وی افزود: در سال گذشته آمبولانس مرکز ریز بر اثر صانحه تصادف، از چرخه خارج و در دست تعمیر قرار گرفت که با نگاه مثبت مدیرعامل پالایشگاه فجر، یک دستگاه آمبولانس در مرکز ریز مستقر شده و به مردم بخش ریز خدمت رسانی می کند.

وی با بیان اینکه بیمارستان توحید جم بار حوزه درمان شهرستان را به دوش کشیده است گفت: پالایشگاه فجر جم در طول سالیان اخیر نسبت به تجهیز، نگهداری و ارتقای تجهیزات بیمارستان توحید اهتمام جدی داشته و در ایام بیماری کرونا نیز شاهد بودیم این مرکز درمانی، نسبت به سایر بیمارستان های استان عملکرد مطلوبی را داشت.

قاسمی با تقدیر از همیاری ها و مساعدت پالایشگاه فجر جم در راه اندازی سالن تجمیعی واکسیناسیون کرونا در شهر جم، بیان کرد: سالن واکسیناسیون واقع در مجموعه ورزشی شهرک توحید یکی از مجهزترین و بهترین سالن های تزریق واکسن در سطح استان بود که موجب رضایت مندی مراجعین نیز شده بود.

رییس شبکه بهداشت و درمان جم با تاکید بر اینکه با هزینه در حوزه پیشگیری، از بار سنگین هزینه های درمانی کاسته می شود افزود: در شهرستان جم با راه اندازی مرکز مشاوره تالاسمی، چندین سال هست که فرزند مبتلا به تالاسمی ماژور در شهرستان متولد نشده و این در حالی بود که پیش از این آمار متولدین تالاسمی در جم بالا بوده و خانواده ها هزینه های زیادی برای درمان فرزندان بیمار خود خرج می کردند.

قاسمی خاطر نشان کرد: بخش زیادی از خدمات حوزه بهداشت به صورت رایگان در اختیار مردم قرار می گیرد و خدماتی مانند واکسیناسیون کودکان، مراقبت از زنان باردار، توزیع مکمل های دارویی و ... اثرات مثبت خود را سال هاست که در بین عموم مردم گذاشته است.

گفتنی است که در این مراسم با حضور فرماندار جم و رییس شبکه بهداشت و درمان جم از زحمات مدیرعامل فجر جم و خدمات پالایشگاه فجر در ایام بیماری کرونا و کمک به حوزه سلامت شهرستان تقدیر شد.

    

تاریخ بروز رسانی:   14 ارديبهشت 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >