رییس شبکه بهداشت و درمان جم؛
تخصیص 100 درصدی اعتبارات تملک دارایی برای حوزه سلامت جم/ 5 خانه بهداشت در مرحله ساخت است

11 ارديبهشت 1402
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم گفت: مبلغ 51 میلیارد ریال برای 4 پروژه عمرانی، تعمیر و تجهیز در حوزه سلامت تخصیص پیدا کرده که به طور 100 درصدی محقق شده است و هم اکنون 5 خانه بهداشت روستایی در مرحله ساخت است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جم؛ احمد قاسمی در دیدار با فرماندار جم به مناسبت هفته سلامت اظهار داشت: سلامت یکی از دغدغه های روزانه مردم است و توجه و ارتقای سطح سلامت نیز یکی از اولویت ها و اهداف وزارت بهداشت است که نیازمند توجه و اختصاص منابع مالی پایدار برای پیشبرد اهداف این حوزه می باشد.

قاسمی با اشاره به اینکه فرماندار جم، نگاهی سلامت محور دارد افزود: توجه و نگاه ویژه فرماندار به حوزه سلامت شهرستان ستودنی است و در کمیته برنامه ریزی سال گذشته، اعتبارات خوبی در حوزه بهداشت اختصاص داده شد که خوشبختانه در سال جاری 100 درصد تخصیص پیدا کرد.

وی با اشاره به اینکه مبلغ 51 میلیارد ریال برای 4 پروژه عمرانی، تعمیر و تجهیز در حوزه سلامت تخصیص پیدا کرده است گفت: پانسیون مراکز خدمات جامع سلامت شهرهای ریز و بهارستان، آزمایشگاه مرکزی جم به همراه پانسیون در مرحله فرآیند برگزاری مناقصه می باشد و پایگاه سلامت شهری بهارستان نیز پس از واگذاری زمین از سوی شورا و شهرداری، به مناقصه خواهد رفت.

رییس شبکه بهداشت و درمان جم با بیان اینکه 5 خانه بهداشت روستایی در دست احداث می باشد گفت: خانه های بهداشت روستای جنوب جم، صیدی، علی آباد، حاجی آباد و چم چشمه در دست ساخت است که امیدواریم با تزریق به موقع اعتبار تا هفته دولت سال جاری به بهره برداری برسند و عمر خانه های بهداشت در شهرستان به 12 سال می رسد.
   

تاریخ بروز رسانی:   11 ارديبهشت 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >