فرماندار جم؛
عملکرد درخشان خانه های بهداشت در جلب رضایتمندی مردم / دولت سیزدهم در حوزه سلامت گام های موثری برداشته است

11 ارديبهشت 1402
فرماندار جم در نشست با مسئولان شبکه بهداشت و درمان جم گفت: خانه های بهداشت روستایی جم به عنوان بهترین مجموعه اداری در سطح شهرستان می باشد و بهورزان خدوم حوزه سلامت توانسته اند بیشترین رضایت مندی ارباب رجوع را داشته و در این زمینه عملکرد درخشانی کسب کنند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جم؛ سید محمد احمدپور در نشست با مسئولان شبکه بهداشت و درمان جم با تبریک فرا رسیدن هفته سلامت اظهار داشت: دولت سیزدهم تحول عظیم در حوزه سلامت رقم زد و پرداخت مطالبه پرستاران، طرح دارویاری و کنترل ویروس کرونا از مهم ترین برنامه هایی بود که در سطح کلان اجرایی شد.

فرماندار جم با اشاره به اینکه شبکه بهداشت و درمان جم به عنوان یکی از دستگاه های موفق در سطح شهرستان است افزود: رییس شبکه بهداشت جم از مدیران نمونه و موفق شهرستان می باشد و این سازمان توانسته است رضایت مندی قابل قبولی در بین شهروندان ایجاد کند.

وی خاطر نشان کرد: خانه های بهداشت روستایی به عنوان بهترین مجموعه اداری در سطح شهرستان می باشد و بهورزان خدوم حوزه سلامت توانسته اند بیشترین رضایت مندی ارباب رجوع را داشته و این در حالی است که با اقشار مختلف مردم در روستاها ارتباط چهره به چهره دارند و عملکرد آن ها در این زمینه درخشان است.

وی با اشاره به اهمیت طرح فرزندآوری و حمایت از خانواده در سطح کشور افزود: اقدامات خوبی در سطح شبکه بهداشت و درمان در حال انجام است و نیاز است سایر دستگاه های اجرایی شهرستان نیز در این زمینه فعال شوند.

احمدپور با بیان اینکه تحول بزرگی در حوزه زیرساختی سلامت در جم در حال انجام است گفت: در سال گذشته 6 خانه بهداشت روستایی در جم کلنگ زنی و امسال همزمان با هفته دولت به بهره برداری می رسند.

رییس کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان جم خاطر نشان کرد: سلامت به عنوان یکی از اولویت های اصلی است و در تلاشیم تا با برنامه ریزی مدون، مشکلات زیرساختی حوزه بهداشت را ظرف چندسال آینده رفع کنیم و در سال جاری نیز چند پروژه عمرانی در شهرستان کلنگ زنی می شود.   

تاریخ بروز رسانی:   11 ارديبهشت 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >