با حضور استاندار بوشهر؛
عملیات اجرایی چهار خانه بهداشت روستایی در شهرستان جم آغاز شد

8 شهريور 1401
در آخرین روز از هفته دولت، عملیات اجرایی چهار خانه بهداشت جنوب جم، صیدی، حرمیک و علی آباد با حضور استاندار بوشهر و سایر مسئولین استانی و شهرستانی آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جم، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با بیان اینکه نقش حوزه بهداشت در سلامت اجتماعی مردم اساسی است اظهار داشت: پیرو سخنان مقام معظم رهبری در جهت توسعه شبکه بهداشت کشور، گامی موثر در توسعه و نوسازی زیرساخت های بهداشتی در سطح استان برداشته ایم.

دکتر حیدر عزیزنژاد از آغاز عملیات اجرایی چهار خانه بهداشت در شهرستان جم خبر داد و گفت: با بهره برداری از این چهار خانه بهداشت و کلنگ زنی دو خانه بهداشت دیگر در آینده نزدیک، شهرستان جم در حوزه خانه های بهداشت تکمیل شده و پوشش 100 درصدی دارد.

عزیزنژاد با بیان اینکه عمر ساختمان خانه های بهداشت در شهرستان جم به ده سال می رسد افزود: این آمار سن ساختمانی در سطح کشور، رکورد بسیار خوبی است که در راستای ارائه خدمات مناسب بهداشتی به شهروندان نقش اساسی دارد.

رییس شبکه بهداشت و درمان جم از آغاز عملیات اجرایی خانه بهداشت جنوب جم خبر داد و اظهار داشت: خانه بهداشت جنوب جم با متراژ 150 متر مربع و با اعتبار 15 میلیارد ریال در مدت زمان 9 ماه احداث می شود.

احمد قاسمی افزود: سه خانه بهداشت روستای صیدی، حرمیک و علی آباد نیز هر کدام با متراژ 85 مترمربع و اعتبار بابغ بر 45 میلیارد ریال همزمان با پروژه خانه بهداشت جنوب جم کلنگ زنی شد و ظرف مدت 6 ماه به بهره برداری می رسد.

صبح امروز با حضور استاندار بوشهر و مسئولین استانی و شهرستان جم خانه بهداشت جنوب جم و  سه خانه بهداشت دیگر در شهرستان جم کلنگ زنی شد.   

تاریخ بروز رسانی:   8 شهريور 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >