امام‌جمعه جم:
ضرورت تقویت سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در حوزه درمان جم / مجمع خیرین سلامت شهرستان تشکیل شود

10 امرداد 1401
امام‌جمعه جم گفت: با توجه به ظرفیت‌های موجود در شهرستان و نقش کم‌رنگ خیرین در حوزه سلامت، نیاز است که مجمع خیرین سلامت با مشارکت مردم تشکیل شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جم، حجت‌الاسلام محمد محمدی در نشست با رئیس شبکه بهداشت و درمان و اعضای بسیج جامعه پزشکی جم اظهار داشت: حوزه سلامت با توجه به اهمیت و نیاز روزانه مردم به خدمات آن، نیاز است که در همه حوزه‌های بهداشت و درمان به‌صورت جدی به آن توجه شود.

وی با تأکید بر لزوم تشکیل مجمع خیرین سلامت شهرستان جم افزود: با توجه به ظرفیت‌های موجود در شهرستان و نقش کم‌رنگ خیرین در حوزه سلامت، نیاز است که این مجمع با مشارکت خیرین و مردم تشکیل شود.

حجت‌الاسلام محمدی تأکید کرد: مجمع خیرین سلامت به ساخت و احداث پروژه‌های درمانی در منطقه گام بردارد و با مشارکت دستگاه‌های حوزه سلامت و صنعت برای خرید و تجهیز ملزومات اساسی و مبرم بخش درمان اقدام کند.

وی بابیان اینکه خودکفایی نیاز اصلی و مهم گروه‌های جهادی است گفت: گروه‌های جهادی پس از شکل‌گیری و ثبات در فعالیت، باید به دنبال خودکفایی و درآمدزایی باشند تا در آینده با مشکلات مالی روبرو نشوند.

امام‌جمعه جم خاطرنشان کرد: گروه جهادی شهدای مدافع سلامت باید به سمت تولید محصولات بهداشتی حوزه درمان گام بردارد و نیازهای مالی خود جهت خرید ملزومات پزشکی و درمانی برای قشر آسیب‌پذیر جامعه فراهم کند.

وی در ادامه افزود: باید با مشارکت صنعت و شورای راهبردی پتروشیمی‌های عسلویه امکانات و تجهیزات بسیج جامعه پزشکی جم تجهیز و ارتقا پیدا کنند و در این خصوص رایزنی‌های لازم را خواهم کرد.

حجت‌الاسلام محمدی بر لزوم تقویت بخش خصوصی در حوزه درمان جم تأکید کرد و گفت: شهرستان در بخش درمان نیازمند توجه ویژه‌تری است و در کنار گسترش خدمات بخش دولتی، نیازمند فراهم‌سازی بسترها برای مشارکت حداکثری و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی است.   

تاریخ بروز رسانی:   11 امرداد 1401

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >