رئیس شبکه بهداشت و درمان جم:
همکاری صنوف و بازاریان جمی در ایام کرونا قابل‌تقدیر است

1 تير 1401
رئیس شبکه بهداشت و درمان جم گفت: اتاق اصناف، بازاریان و صنوف جمی در همه‌گیری کرونا در کنار حوزه سلامت بودند و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در کنترل این بیماری در سطح شهرستان نقش به سزایی ایفا کردند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جم، احمد قاسمی با تبریک فرارسیدن روز ملی اصناف، اظهار داشت: نقش‌آفرینی‌های جامعه بزرگ اصناف در تمام برهه‌های زمانی از آغاز روند شکل‌گیری انقلاب و بعدازآن، در زمان‌های هشت سال دفاع مقدس، ایام سازندگی، تحریم‌های ظالمانه اقتصادی و حتی در شرایط سخت اقتصادی کنونی بر هیچ‌کس پوشیده نیست.

قاسمی افزود: در طی دو سال گذشته، شیوع ویروس کرونا، تبعات اقتصادی بسیاری را ازجمله کاهش درآمدها، ناتوانی در پرداخت اقساط و اجاره‌بها، افزایش هزینه‌های تولید و توزیع و … برای این قشر زحمتکش و پرتلاش به بار آورد. وی با اشاره به همکاری و حمایت اصناف و بازاریان در وضعیت بحران کرونا که با دولت و ملت داشت گفت: در شرایطی که پای جان هم‌وطنان ما در میان بود، شاهد بودیم که اصناف کوتاهی نکرده و با تعامل و همکاری‌های ارزشمند خود، ضرر و زیان‌های تعطیلی واحدهای صنفی را به جان خریده، به یاری هم‌وطنانشان آمدند و با نظام سلامت کشور برای کنترل این بیماری همراهی دلسوزانه‌ای داشته‌اند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان جم بابیان اینکه اولین روز از تیرماه به نام روز ملی اصناف نام‌گذاری شده است افزود: این نام‌گذاری گویای اهمیت و جایگاه این قشر بزرگ از جامعه در رشد و بالندگی کشور است که فرصت مغتنمی برای به تصویر کشیدن جایگاه واقعی اصناف و ارج نهادن به ارزش‌های معنوی، اجتماعی و اقتصادی این قشر متعهد و خدوم است که در کنار پرداختن به فعالیت‌های اقتصادی و کسب‌وکار همواره در مسائل روز و تحولات سیاسی و اجتماعی نقش‌آفرینی کرده‌اند.

وی با تقدیر از همکاری و مساعدت اتاق اصناف و بازاریان جمی در ایام کرونا خاطرنشان کرد: خوشبختانه اتاق اصناف، بازاریان و صنوف جمی در همه‌گیری کرونا در کنار حوزه سلامت بودند و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در کنترل این بیماری در سطح شهرستان نقش به سزایی ایفا کردند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان جم به‌پاس همکاری و مساعدت‌های اتاق اصناف، بازاریان و صنوف جمی در ایام کرونا با حوزه سلامت، با اهدا لوح تقدیری از رئیس اتاق اصناف جم تجلیل کرد.   

تاریخ بروز رسانی:   4 تير 1401

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >