اجرای مصوبات ستاد کرونا با همراهی مردم امکان پذیر است / با برگزارکنندگان مجالس عروسی و ختم برخورد قضایی می شود / قطع انشعابات باغ ویلاهای میزبان مجالس عروسی

27 آبان 1399
رییس ستاد کرونا در جم گفت: باغ ویلاها و مزارع کشاورزی حق برگزاری هیچ گونه مراسمی ندارند و درصورت برگزاری مراسم جشن یا عروسی کلیه انشعابات آن ها قطع خواهد شد.


به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جم، محمد حسینی در جلسه ستاد کرونای شهرستان جم با بیان اینکه همه ی ما نسبت به سلامت، امنیت و معیشت مردم مسئول هستیم اظهار داشت: امروز کرونا موضوعی است که سلامت مردم را به جد تهدید کرده که علاوه بر سلامت، معیشت مردم را نیز تحت تاثیر قرار داده است.

حسینی با تاکید بر اینکه مصوبات ستاد مدیریت کرونا توسط دستگاه ها ضمانت اجرایی داشته باشد افزود: درصورت عدم اجرای مصوبات دستگاه مربوطه باید پاسخگو باشد.

وی با بیان اینکه امکانات سایر دستگاه های اجرایی در اختیار حوزه سلامت قرار گیرد بیان کرد: از برخورد سلیقه ای و تبعیض آمیز با افراد و صنوف متخلف پرهیز شود.

وی با اشاره به اینکه بیشترین موارد ابتلا در استان مربوط به مراسم های عروسی و ختم می باشد گفت: در راستای پیشگیری و قطع زنجیره انتقال، اطلاع رسانی و آموزش همگانی درخصوص عدم برگزاری مراسمات توسط ادارات، شوراها، رسانه ها و... در دستور کار قرار گیرد.

حسینی از اداره صمت خواست که با گل فروشی ها و آرایشگاه ها درصورت خدمات دهی به مراسمات عروسی به صورت قانونی برخورد شود و گفت: واحدهای صنفی خدمات چاپ نیز اطلاعیه مراسم ختم را بدون ذکر تاریخ و ساعت چاپ کنند.

فرماندار جم خاطر نشان کرد: در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و برپایی تجمعات، کسب و کارها مجددا تعطیل و رفت و آمدها نیز کنترل خواهند شد.

رییس ستاد کرونا در شهرستان جم افزود: شبکه بهداشت کلیه آمار بیماران را بصورت واقعی به رسانه ها و مردم اعلام کند و در خصوص اعلام آمار کرونا هیچ گونه مخفی کاری وجود ندارد.

وی با تاکید بر اینکه باغ ویلاها و مزارع کشاورزی حق برگزاری هیچ گونه مراسمی ندارند افزود: درصورت برگزاری مراسم جشن یا عروسی کلیه انشعابات آن ها قطع خواهد شد.


کلمات کلیدی:
کرونا     فرماندارجم    

تاریخ بروز رسانی:   27 آبان 1399

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >