پیام تبریک رییس شبکه بهداشت و درمان جم به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس

31 شهريور 1399


به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم، احمد قاسمی در پیامی فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را تبریک گفت. در متن این پیام آمده است:

دفاع مقدس، نام‏ آشناترین واژه در قاموس حماسه‏ های عزت آفرین ایران است که خاطرات دلاوری‏های آن، در تاریخ شکوهمند این دیار به یادگار مانده وخواهد ماند.

آزادی، استقلال و عزت جهانی کنونی ایران اسلامی مرهون خون پاک شهدا به ویژه شهدای هشت سال دفاع مقدس است که ثابت کردند با اتحاد و همبستگی، هیچ قدرتی قادر به دست اندازی به مرزهای مقدس کشور نخواهد بود همانطور که امروزه علیرغم فشارهای شدید اقتصادی، مردم با بصیرت و ولایت مدار کشورمان، مقابل تحریم‌ها و تهدیدها ایستاده‌اند.

امروزه نیز به مانند دوران هشت سال دفاع مقدس، شاهد خلق حماسه ای دیگر در جبهه سلامت کشور هستیم و بار دیگر پزشکان و کادر درمان جان خود را صادقانه در طبق اخلاص گذاشته و در میدان مبارزه با ویروس کرونا مشغول خدمت رسانی به مردم این کهن دیار هستند.

اینجانت به نمایندگی از حوزه سلامت شهرستان جم، فرا رسیدن هفته دفاع مقدس که نمودار مجموعه ای از برجسته ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی است را  مردم شریف و انقلابی ایران، جانبازان، ایثارگران، آزاده‌ها و خانواده معظم شهدا به ویژه شهدای حوزه سلامت تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و سربلندی و عزت ایران اسلامی را در جامعه جهانی از خداوند متعال مسئلت دارم.


کلمات کلیدی:
دفاع     مقدس     تبریک     احمدقاسمی    

تاریخ بروز رسانی:   1 مهر 1399

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >