با همکاری شبکه بهداشت و شهرداری جم،پارك ها و اماکن عمومی این شهر ضدعفوني شد

13 اسفند 1398

به گزارش روابط عمومي شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم، عملیات میکروب کشی و ویروس زدایی در تمام پارک های جم اجرایی شده و با سرعت در حال انجام است.

رییس شبکه بهداشت رو درمان شهرستان جمدر این باره  اظهار داشت: میکروب زدایی و ضدعفونی مبلمان شهری ، تجهیزات ورزشی و وسایل بازی پارک‌های سطح شهر و سرویس بهداشتی ها با دقت و سرعت انجام می شود تا مردم در این مکان های عمومی با هیچ مشکلی مواجه نشوند.

 احمد قاسمی در خصوص اقدامات شهرداري جم در مقابله با شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامتی شهروندان  گفت:حفظ سلامت کودکان وخانواده ها ازاهمیت ویژه ای برخورداراست ودراین راستا مجموعه مدیریت شهری جم با پشتکار و تمام امکانات به منظور پیشگیری از انتشار ویروس کرونا با اولویت اماکن و فضاهای عمومی به میدان آمده و ضدعفونی کردن شهر را در دستور کار خود قرار داده است.

وی ضمن دعوت از مردم برای رعایت اصول بهداشت فردی و عمومی و پرهیز از ترددهای غیر ضرور در سطح شهر و اماکن عمومی دراین مقطع، یادآور شد: برنامه ریزی برای  استمرار ضدعفونی تمام پارک ها و اماكن عمومي دراولویت کاری قرار گرفته و  تیم ها به صورت روزانه نسبت به ضدعفونی وسایل بازی کودکان و ست های ورزشی آنها و رفع آلودگی های احتمالی اقدام می کنند.   

تاریخ بروز رسانی:   13 اسفند 1398

تعداد بازدید:   ۷

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >